Renginiai ir akcijos


PLUNGĖS ATVIRAS JAUNIMO CENTRAS

SUTVARKYTAS – PATALPŲ REMONTO DARBAI BAIGTI!

ĮKURTUVES ŠVĘSIM

KOVO 17 DIENĄ 17 VALANDĄ PLUNGĖS ATVIRAM JAUNIMO CENTRE

(Adresas: A. Vaišvilos g. 32, Plungė.  Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos palėpė ketvirtame aukšte, įėjimas iš kiemo pusės).

LAUKIAMI VISI!

 

Informacija telefonu: 8 600 75 919

Organizatoriai  

 

 

 

 

 


DĖMESIO!

NUO ŠIŲ METŲ SPALIO 10 DIENOS PLUNGĖS ATVIRAS JAUNIMO CENTRAS VĖL PLAČIAI ATVERIA DURIS KIEKVIENAM JAUNAM ŽMOGUI.

JEI TU KETURIOLIKOS METŲ, DVIDEŠIMT DEVYNERIŲ AR TARPE TŲ SKAIČIŲ, NETINGĖK IR Į JAUNIMO CENTRĄ

ATSKUBĖK, TURININGAI PRALEISTI SAVO LAISVO LAIKO. KAIP TURININGAI? ATEIK IR SUŽINOSI.

NUO SPALIO 10 DIENOS LAUKSIM TAVĘS

KIEKVIENĄ DARBO DIENĄ NUO 14 IKI 19 VAL.

PLUNGĖS ATVIRO JAUNIMO CENTRE.

 (A. Vaišvilos g. 32, Plungė. Plungės akademiko Adolfo Jucio

pagrindinės mokyklos palėpė, ketvirtame aukšte. 

BLYNŲ DIENA


 Š.m. vasario 9 dieną VšĮ Plungės atviras jaunimo centras ragino jaunimą atšvęsti užgavienes kartu. PAJC nekvietė deginti morės, nes tai, tą dieną, daro visi, taip pat nedeginome ir laužų bei nevijome žiemos iš kiemo. Tiesiog susirinkome tam, kad palaikytumėme vieną iš šios šventės tradicijų - blynų valgymas. Ne tik Plungės atviras jaunimo centras kepė blynu ir vaišino atvykusius, bet ir patys svečiai atsinešė savo mėgstamiausių skanumynų. 

 

________________________________________________________________________________________________________

 

MANDALA. MENO TERAPIJA.

 

 2016 m. vasario 29 dieną,PAJC kvietė Plungės rajono jaunimą atsipalaiduoti ir bent truputėlį pabėgti nuo kasdieninės rutinos, pamiršti stresą, nuovargį ir pasinerti į pati save, pabūti su savimi. Viskas vyko labai paprastai, pasirinkome simetrišką paveikslėlį, kuris atrodė artimas, susiradome mėgstamiausias spalvas ir atpalaiduojančių garsų apsuptyje panirome į savo pasąmonę.

 

 

Mandala – simetriškas dvasinės būsenos atspindys, padedantis įžvelgti tai, kas slypi mūsų viduje ir yra neprieinama nuolatinio skubėjimo ritme įkalintam žmogui. Spalvindami nuostabius piešinius geriau pažinsite save, įsiklausysite į vidinį balsą, puikiai atsipalaiduosite ir atrasite meno terapijos teikiamą naudą.

 
Meno terapija – spalvinimas nuramina migdolinę smegenų dalį (lot. amygdala), kuri kontroliuoja mūsų emocijas bei stresą, todėl jaučiamas atsipalaidavimas, pagerėja koncentracija bei nuotaika, lavinami motoriniai įgūdžiai, vaizduotė, kūrybinis mąstymas, netgi įveikiama nemiga.

 

 

____________________________________________________________________________________

 

Kritinė masė. Dviračių žygiai

 

Nuo 2016 m.  gegužės 13 d. - birželio 4 d. kartu su Plungės sporto ir rekreacijos centru, Plungės turizmo informacijos centru bei jaunimo organizacija "Krantas" organizavome ir įgyvendinome 3 dviračių žygius - pirmasis buvo skirtas šiltojo, turistinio ir sporto sezono atidarymui, kuriame dalyviai net ir  ne pačiu geriausiu ora važiavo aplinki Plungės Jūrą 10 kilometrų. Antrasis susitikimas sekėsi kiek geriau ir žmonių daugiau sulaukėme, kartu vykome iki Varkalių ir Gandingos piliakalnių (trasa apie 15 kilometrų), o pačius ištvermingiausius birželio 4 dieną, pakvietėme į 25 kilometrų dviračių žygį. 
Kiekviename renginyje apdovanojome vyriausius ir jauniausius projekto dalyvius, gausiausias įmones, organizacijas, jaunuolius, kurie savo laisvą laiką skiria aktyviam poilsiui.


 

 

__________________________________________________________________________________________________________

 

 

Jaunimo programa Plungės miesto šventėje

L.e.p. direktorė Viktorija bei savanoriai pasistengė, jog Plungės miesto šventėje bent truputėlį linksmiau būtų jaunimui. Jiems siūlėme pasidaryti Henna tatoo, merginoms buvo pinamos neįprasto grožio kasytės bei daromos šukuosenos. Įrengėme CHILL ZONĄ, kurią padėjo paruošyi NVO "Krantas" vaikinai. Jie iš medinių plokščių sukalė sofą. Siuvome pagalvėles bei atvežėme sėdmaišius. Gaminome didelius muilo burbulus, sukūrėme meninę erdvę, kurioje ant medinės plokštės liejosi meniniai/ sportiniai gebėjimai, nes paveikslas buvo kuriamas taip: plokštės viršuje pakabinome balionėlius su spalvotais dažais, kuriuos iš tam tikro atstumo, turėjo jaunuoliai susprogdinti mėtydami strėlyte. Taip gavome savotišką meno kūrinį, kuris puoš Plungės atviro jaunimo centro patalpas. 

 

  

  

 

__________________________________________________________________________________

Puslapis "Renginiai ir akcijos" atnaujintas 2019-08-14