Plungės atviras jaunimo centras persikelė i naujas patalpas!


 

Plungės atvirąjį jaunimo centrą nuo lapkričio pabaigos galite rasti Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinėje mokykloje!

Per atidarymą sulaukėme svečių iš Jurbarko švietimo centro „Atvira jaunimo erdvė“. Sveikinimo kalbas sakė Plungės rajono savivaldybės mero patarėjas Mantas Česnauskas, Savivaldybės tarybos narė Asta Beierle Eigirdienė ir Seimo nario Jurgio Razmos pasveikinti įpareigota padėjėja Dainora Vaičikauskienė. Paskui jaunimas pats perkirpo simbolinę atidarymo juostą.
Nuo įsikūrimo 2011 metų pradžioje Atviras jaunimo centras keitė savo vietą jau tris kartus. Paskutinioji, kurioje veikė pastaruosius beveik dvejus metus, – Suaugusiųjų švietimo centras.
Plungės atviram jaunimo centrui įgyvendinus „Erasmus+“ programos, finansuojamos iš Europos Sąjungos lėšų, projektą pavadinimu „Plungės jaunimas – ne problema, o sprendimas“, susitarta su vietos politikais dėl naujų patalpų įstaigai skyrimo. Jų reikalingumą motyvavome tuo, kad pastarosios patalpos (tuomet dar Suaugusiųjų švietimo centre) nepatogioje miesto dalyje, ten šaligatviai tamsiuoju paros metu neapšviesti, pati Jaunimo centro erdvė per maža ir nepatraukli. Dabartinės patalpos yra dvigubai didesnės. Mokyklos direktoriui leidus sienas galima bus puošti įvairiais piešiniais, grafičiais. Netolimoje ateityje ketinama griauti dalį sienos ir sujungti dvi erdves į vieną.
Atvirame jaunimo centre eksponuojama akimirkų, įamžintų per projektą „Plungės jaunimas – ne problema, o sprendimas“, paroda.

Nuotraukas iš atidarymo kviečiame peržiūrėti mūsų facebook puslapyje: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.579895358842767.1073741859.543764479122522&type=3

Puslapis "Plungės atviras jaunimo centras persikelė i naujas patalpas!" atnaujintas 2019-08-14