A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/main.php

Line Number: 168

| Jaunimo centras persikėlė į naujas patalpasl | Plungės atviras jaunimo centras

2016-02-02 02:02:19

Jaunimo centras persikėlė į naujas patalpasl

Per atidarymą sulaukėme svečių iš Jurbarko švietimo centro „Atvira jaunimo erdvė“. Sveikinimo kalbas sakė Plungės rajono savivaldybės mero patarėjas Mantas Česnauskas, Savivaldybės tarybos narė Asta Beierle Eigirdienė ir Seimo nario Jurgio Razmos pasveikinti įpareigota padėjėja Dainora Vaičikauskienė. Paskui jaunimas pats perkirpo simbolinę atidarymo juostą.
Nuo įsikūrimo 2011 metų pradžioje Atviras jaunimo centras keitė savo vietą jau tris kartus. Paskutinioji, kurioje veikė pastaruosius beveik dvejus metus, – Suaugusiųjų švietimo centras.
Plungės atviram jaunimo centrui įgyvendinus „Erasmus+“ programos, finansuojamos iš Europos Sąjungos lėšų, projektą pavadinimu „Plungės jaunimas – ne problema, o sprendimas“, susitarta su vietos politikais dėl naujų patalpų įstaigai skyrimo. Jų reikalingumą motyvavome tuo, kad pastarosios patalpos (tuomet dar Suaugusiųjų švietimo centre) nepatogioje miesto dalyje, ten šaligatviai tamsiuoju paros metu neapšviesti, pati Jaunimo centro erdvė per maža ir nepatraukli. Dabartinės patalpos yra dvigubai didesnės. Mokyklos direktoriui leidus sienas galima bus puošti įvairiais piešiniais, grafičiais. Netolimoje ateityje ketinama griauti dalį sienos ir sujungti dvi erdves į vieną.
Atvirame jaunimo centre eksponuojama akimirkų, įamžintų per projektą „Plungės jaunimas – ne problema, o sprendimas“, paroda.